Praktický, dynamický, obratný a hlavně zábavný. Takový je elektrický skútr TORROT MUVI. 

 Skútr, který si opravdu zamilujete, protože vás dostane z místa na místo bez starostí, jednoduše, potichu, bez emisí. Jízda na něm je opravdu snadná a pohodlná. Pod sedlo se vám vejde skútrová helma. Díky LED osvětlení vepředu i vzadu uvidíte vždy skvěle na cestu a nikdo vás nepřehlédne. Účinné kotoučové brzdy se postarají o vaše bezpečí. Hledáte nejefektivnější vozidlo do městského provozu? Můžete přestat hledat, právě jste ho našli.

EKO-LOGICKÝ JIŽ Z PODSTATY

  • MUVI vám dává více za méně. Využívá vyspělé technologie elektromobility a poskytuje čistou, dynamickou, efektivní a bezproblémovou mobilitu. Je ekonomický, logický a praktický. Stačí se svézt a sami to pochopíte.


MUVI JE NABITÝ TECHNOLOGIEMI

  • Jeho přátelský vzhled schovává vyspělé technologie, které vám poskytují efektivní městskou mobilitu. Navíc je sestaven z kvalitních komponentů, takže se na něm cítíte bezpečně a sebevědomě.

BATERIE NABIJETE Z JAKÉKOLIV ZÁSUVKY

  • MUVI má vyjímatelné baterie, které můžete nabíjet kdekoliv i když nemáte přístup k zásuvce tam, kde skútr parkujete. Nabíjet můžete třeba v práci, zadarmo. Trvá to pouze několik hodin, takže než se vydáte na cestu zpátky, máte zase dobito. 

NEEXISTUJE LEPŠÍ VOLBA PRO OVLADATELNOST A STABILITU

  • Když jsme navrhovali skútr MUVI, kladli jsme největší důraz na jeho hmotnost. Vyvinuli jsme pevný, přesto lehký rám, který jsme navíc osadili inovativním zadním odpružením. Společně s přední vidlicí nabízí skútr MUVI obdivuhodnou agilitu a lehkost ovládání. K tomu máte navíc stále dostupný výkon 3 kW. 

CHYTRÝ DISPLEJ

  • Čtyřpalcový LCD displej CANBUS je možné propojit s aplikací pomocí bluetooth. Pomocí aplikace si můžete zvolit mezi 3 možnými profily zobrazení. Mezi další chytré funkce patří bezklíčový start.


CHYTRÝ DISPLEJ

  • Mějte vždy přehled o svém skútru díky iOS nebo Android aplikaci. MUVI je interaktivní inteligentní skútr.

PARAMETRY

Kategorie

L3e

Motor

centrální

Maximální výkon

3 kW

Maximální rychlost

70 km/h

Dojezd

až 85 km

Hmotnost

95 kg včetně baterií

Baterie 

Dvě vyjímatelné Li-on

2x48V, 35.2 Ah

Nabíječka

48V, 5A

Nabíjecí čas

0-80% 5h, 0-100% 7h

Pnemumatika přední a zadní

16"x2.15 / 90/80

Barva

černá, bílá, šedá

Cena

114 990 Kč

Ostatní

Chytrý displej, iOS a Android aplikace, vyroben ve Španělsku


BAREVÉ VARIANTY

Fotogalerie