MOTOPOINT & TORROT

Na úspěch Motopointu v České republice navázaly čtyři dceřiné společnosti se stejným business modelem, díky kterým je Motopoint momentálně aktivní a úspěšný na většině trhů střední a východní Evropy. Motopoint každoročně vykazuje růst v desítkách procent, a to potvrzuje, že naše mise je ta pravá. Každým dnem získáváme nové a nové zákazníky a také naše produktové portfolio postupně roste.

Motopoint má nejvíce zkušeností s distribucí náhradních dílů jako zapalovací svíčky, filtry, řetězy, brzdové destičky a baterie. Později do portfolia přibyly také oleje a maziva a v posledních letech jsme ukázali schopnost představit nové produktové kategorie přislušenství motocyklů jako kufry a zavazadla, plexiskla atd... a také profesionální vybavení servisů a diagnostické nástroje.

Nyní nastal čas na novou éru. Řeč je o extrémně rychle rostoucím segmentu elektrické mobility. V roce 2021 začal Motopoint prodávat inovativní elektrické skútry a dětské motocykly španělské značky TORROT. 

Značka TORROT má dlouhou historii výroby motocyklů a jízdních kol. Jejich novodobá historie ale začíná v roce 2011, kdy se pustili do dobrodružství navrhování technologicky vyspělých vozidel, která by ekologicky zapadla do světa, ve kterém dnes žijeme, se značkou, která byla v minulosti extrémně populární a slavná. Filozofie Torrotu byla tehdy v podstatě stejná jako dnešní Torrot: vyrábět praktická, pohodlná a robustní vozidla, díky nimž je z hlediska mobility každodenní život lidí zábavnější a jednodušší .

V novém Torrotu se vše točí kolem těchto hodnot a maximální péče o naši planetu. To vše díky atraktivnímu designu, špičkových technologiích a udržitelné výroby.

Chystáme se změnit svět zábavnými a praktickými vozidly: funkce, které najdete v každém Torrotu a také v naší značce: přátelské a sympatické, zde si podmaní vaše srdce.